...mezi laboratoří a zahradou
...vůně je pocit
...dokud dýchám – čichám
Homepage

Rafaella – Umění vůní je vonný most mezi vědou a uměním, vzděláním a krásou, mezi minulostí a budoucností, které prostřednictvím vůní a jejich příběhů spojujeme v přítomnosti.

Učíme Vás čichat, cítit, tvořit a nalézat svou vonnou identitu na našich vzdělávacích akcích.
Zabýváme se tvorbou osobních vůní i vůní na zakázku. Přinášíme Vám novou, vonnou dimenzi života skrze vonné instalace a s vědátorským nadšením vyvíjíme naše vlastní produkty.

 

Vůně pro Botanickou zahradu v Praze

Víte, že Botanická Zahrada v Praze má svou vůni? Jmenuje se po tropickém skleníku Fata Morgana a máme radost, že vznikl ve spolupráci právě s  Rafaellou.

Parfém Fata Morgana je parfumerkou Petrou Hlavatou s citem zkomponován z tropických květů a exotických vonných látek a připomíná krásu vzdálených a tajemných krajin.

Kovový nautilus, ve kterém parfém zrál, je nyní ve skleníku Fata Morgana zavěšen a je možnost očichat si všechny ingredience z parfému ve speciální vonné instalaci.

Parfém Fata Morgana No. 1 se prodává ve verzi 5ml roll on a je možné jej zakoupit přímo v Botanické Zahradě.

Fotografie ze křtu vůně z roku 2018 naleznete zde: https://www.botanicka.cz/hlavni-stranka/o-nas/novinky/pokrtili-jsme-parfem….html?page_id=5670

A to není vše!

Máme velkou radost, že spolupráce bude trvalá a dlouhodobá a těšíme se na realizaci projektu Vonné Stezky, v rámci kterého vznikne 21 zastavení spojujících rozmanitost přírody, její vůně a kreativní uchopení v prostoru Botanické Zahrady.

Skleník Fata Morgana a stejnojmenný parfém je zastavením prvním a srdečně Vás zveme k jeho návštěvě.