Umění cítit

Na počátku bylo přání, aby každý člověk bez rozdílu uměl vnímat krásu vůní ve svém životě a rozvíjel tak krásu svého bytí jako celku. Vůně nejsou jen parfémy, ale spoluutváří naše vzpomínky, ovlivňují naše pocity i emoce, obohacují naše momenty a místa, která navštívíme a jsou také kořením našich gurmánských zážitků i tajemstvím chvilek nejvíce intimních. Abychom

Aby naše životy byly dobré, voňavé a krásné, učíme Vás už témeř dvacet let o tom, jak rozvíjet nejstarší a nejvýznamnější smysl – čich a díky tomu si užívat krásu vůní prakticky a smysluplně.

NAŠE KURZY NOVĚ NAJDETE NA ONLINE PLATFORMĚ UMĚNÍ CÍTIT – rozcestníku pro člověka moderní doby, který chce vědět, co cítí.

DOKUD DÝCHÁME, ČICHÁME hodinový webinář zdarma o nejdůležitějším lidském smyslu, jeho rozvíjení i významu vůní v našich životech.

UMĚNÍ CÍTIT aneb vůně našeho života hodinová online přednáška o významu čichu a vůní v nich životech, která navždy změní Váš pohled na to, jaké vůně používáte a jaké mají místo ve Vašem životě. Vše v našem životě se stane mezi prvním nádechem a posledním výdechem. Po celou tuto dobu čicháme. Cítíme však také?

KRÁSA KVĚTŮ, ŽEN A NESMRTELNÉ UMĚNÍ RENESANCE – desetidenní online kurz věnovaný kráse květů a jejich příběhům i návodu na praktické použití vůní pro krásu žen. Domů Vám pošleme parfém VIA FLORENTIA a v sérii deseti povídání na téma květy, umění a krása se dozvíte vše o fascinujícím světě květů a jejich vůních, městě hříchu, umění i krásy Florencie a také tom, jak můžeme v renesanci nacházet inspiraci pro naše moderní životy.

SANTINIHO PERFUMARIUM – dvouhodinová přednáška o spojení krásy vůní, umění a architektury. Povíme si o cyklu vykuřovadel pro architektonické skvosty J.A Santiniho. Praktická část Vám přiblíží, jak vykuřování provoní chrám i Váš domov – ukážeme Vám, jak na to.