ŠKOLA ČICHU

DOKUD DÝCHÁME, ČICHÁME….

Ne vždy ale rozumíme tomu, co cítíme. Někdy cítit dokonce přestáváme. Náš čich je nejdůležitější smysl, který máme my lidí moderní společnosti často velmi otupělý – a potom je naše schopnost prožívat krásu v životě také velmi otupělá.

Před 15ti lety vznikl vzdělávací cyklus vonného setkávání, který Petra Hlavatá pojmenovala Škola čichu – od té doby naši klienti můžou svůj čich znovu smysluplně rozvíjet.

Škola čichu je zážitková, vše se učíme přes náš nos. Objevujeme různé fotky vonných látek, ponoříme se do jejich fascinující historie, seznámíme se s mimořádnými historickými postavami, které jsou s vůněmi spojené. Poznáme, že historie vůní je historie celé naší civilizace – a tak se vydáme na pomyslnou výpravu po všech pěti kontinentech za tradicemi dávných kultur, objevíme spojení vůní s uměním i architekturou, zjistíme jak moc se vůně propojuje s chutí a že vůně nám do života přináší velkou radost.

Škola čichu je cyklus deseti setkání, na kterých spolu systematicky procházíme svět vůní a jeho náležitosti, přesah i účinky na náš život.

V roce 2024 otevíráme naživo Školu čichu v Praze, Brně a Plzni – odkazy najdete níže.

Pojďte s námi rozvíjet svůj čich a pozvěte si krásu vůní do svých životů.

Škola čichu je vhodná pro každého, kdo má vůně rád a chtěl by se s nimi lépe seznámit, vítáme gurmány i dobrodruhy, unavené korporátníky kteří hledají, jak si odpočinout a uvolnit se. Škola čichu je přínosná pro aromaterapeuty, maséry, kosmetičky, zdravotníky, terapeuty, psychology…. Najít své si může opravdu každý. Přidáte se letos k nám?

Informace o náplni, termínech a platbě najdete v odkazech:

VEČERNÍ ŠKOLA ČICHU PRAHA – začínáme 18.9

VÍKENDOVÁ ŠKOLA ČICHU PRAHA – začínáme 21.9

VEČERNÍ ŠKOLA ČICHU BRNO – začínáme 25.9

VEČERNÍ ŠKOLA ČICHU PLZEŇ – začínáme 22.9