UMĚNÍ CÍTIT

UMĚNÍ CÍTIT

Na počátku bylo přání, aby každý člověk bez rozdílu uměl vnímat krásu vůní ve svém životě a rozvíjel tak krásu svého bytí jako celku. Vůně nejsou jen parfémy, ale spoluutváří naše vzpomínky, ovlivňují naše pocity i emoce, obohacují naše momenty a místa, která navštívíme a jsou také kořením našich gurmánských zážitků i tajemstvím chvilek nejvíce intimních.

Aby naše životy byly dobré, voňavé a krásné, učíme Vás už témeř dvacet let o tom, jak rozvíjet nejstarší a nejvýznamnější smysl – čich a užívat si krásu vůní prakticky a smysluplně.

Naše vzdělávací aktivity nově najdete pod názvem UMĚNÍ VŮNÍ.

AKTUÁLNĚ SI MŮŽETE SI OBJEDNAT TYTO VZDĚLÁVACÍ ZÁŽITKY:

DOKUD DÝCHÁME, ČICHÁME – 60min přednáška zdarma o umění vůní, umění cítit a životě, který je díky kultivaci čichu krásný a smysluplný a užití vůní cílené a radost přinášející. Odkaz na přednášku k zaslání emailem – napište si na info@rafaella.cz

UMĚNÍ CÍTIT aneb vůně našeho života – přednáška o významu čichu a vůní v nich životech, která navždy změní Váš pohled na to, jaké vůně používáte a jaké mají místo ve Vašem životě. Vše v našem životě se stane mezi prvním nádechem a posledním výdechem. Po celou tuto dobu čicháme. Cítíme však také? 2h přednáška online s možností dodatečného shlédnutí plus skripta emailem. Cena 900kč.

KRÁSA KVĚTŮ, ŽEN A NESMRTELNÉ UMĚNÍ RENESANCE – desetidenní kurz plný krásy květů a jejich příběhů i návodů na praktické použití vůní pro krásu žen i jejich inspiraci na cestě životem… Domů Vám pošleme parfém VIA FLORENTIA a v sérii deseti povídání na téma květy, umění a krása se dozvíte vše o fascinujícím světě květů a jejich vůní, městě hříchu umění a krásy Florencie a také tom, jak můžeme v renesanci nacházet inspiraci pro naše moderní životy. Cena 1200kč.

Vše objednáte a více informací dostanete na emailu: info@rafaella.cz