PROSINEC

Pro krásný advent zveme do programu Magie vůní Adventu s voňavým adventním kalendářem,  také se na Vás těšíme v Praze 13.12 na večerní tvořivé přednášce Posvátné vůně adventního času a 14.12 v na Vánočním voňavém marketu. Přijďte načerpat inspiraci, jak si provonět sváteční momenty, vytvořit si vánoční vykuřovací směs neboli purpuru a můžete také nakoupit krásné voňavé dárky pro Vaše blízké i Vás samotné a poptat info o Večerní škole čichu která začíná v lednu 2024 a je krásným plánem pro příští rok i dárkem k Vánocům pro Vás i někoho, koho máte opravdu rádi…

MAGIE VŮNÍ ADVENTU

Měsíční online program pro pohodový sváteční čas.

A jak bude probíhat? Domů Vám pošleme náš adventní kalendář plný vůní spojených s mystériem závěru roku, Adventu a Vánoc, v krabici najdete také informace o všech vůních, vonný kalendář pro rok 2024 a každý den si užijeme jedno voňavé překvapení. Dostanete také odkazy na krátké ale podnětné povídání o adventních tradicích, 12ti kouřových nocích a další. V doprovodné FB skupině bude možnost pro interakci.

Cena 2700kč, koná se od 1.12 a objednáte na emailu info@rafaella.cz

Více informací o programu zde: Magie vůní adventu info

POSVÁTNÉ VŮNĚ ADVENTNÍHO ČASU

Večerní zážitkový i tvořivý adventní workshop pro voňavou inspiraci i klid a mír v adventním čase.

Povíme si o adventních tradicích s vůněmi spojených a očicháme spolu vykuřovací směsi od Rafaelly, velmi vhodná pro období Adventu. Společně si vykuřovací směs také vyrobíme.

Cena 1200kč 
Koná se 13.12 od 18h do 20:30h v Praze, místo bude upřesněno
Přihlášky prosíme na email info@rafaella.cz

Více informací najdete zde: Posvátné vůně adventního času info

VÁNOČNÍ VOŇAVÝ MARKET

Vyhněte se stresu ze shánění vánočních dárků a přijďte na adventní voňavý sedánek s Vaší oblíbenou Rafaellou povědět si co je nového, počichat a pokochat se trochou krásy no a taky nakoupit krásné, neotřelé dárky!

Dát vůně jako dárek je totiž mimořádně šik – můžete nakoupit a věnovat parfémy, vykuřovadla ale i třeba Večerní školu Rafaella která začíná v lednu 2024 – a to nejen druhým, ale i sobě.

Těšíme se s vůněmi od 18h do cca 20h, místo pravděpodobně kavárna KKAFe – upřesníme