ŠKOLA ČICHU BRATISLAVA 2019/2020

ŠKOLA ČICHU BRATISLAVA 2019/2020

 

V září 2019 otevíráme v Bratislavě další ročník nevšedního vzdělávacího i sebepoznávacího cyklu, který nese název Škola Čichu.

Během deseti víkendových setkání se seznámíte s fascinující historií vonných látek, která je zároveň nedílnou historií naší civilizace, dozvíte se o vývoji používání vůní ve všech vonných kulturách až k dnešnímu dni a hlavně se naučíte poznat sami sebe pomocí svého čichu, našeho nejdůležitějšího a v současné době nejvíce zanedbaného smyslu.

Náš čich proto budeme během roku kultivovat a otevírat, díky čemuž dokážete používat vůně ve svém životě ve formách a podobách, které jsou pro Vás ideální a podpoří Vaší individualitu i identitu.

Práce s vonnými látkami je velmi intenzivní a hluboká, protože přímo pracuje s našimi emocemi, vzpomínkami, sexualitou i kreativitou a ve správné podobě zahrnuje mnohem širší spektrum, než je správný výběr parfému.

Je možné navštěvovat celý cyklus Školy Čichu jako celek, nebo přijít na vybraná témata během roku.

V sobotu se budeme věnovat historii vonných látek a v neděli budeme pracovat s barevnou Vonnou Typologií Rafaella.

Kurzy se budou konat vždy 1x měsíčně o víkendu v Bratislavě v Centrum Vedomého Rozvoja Shangrila v čase 9-16h s pauzou na oběd.

Cena za jeden den je 1800kč, při absolvování soboty a neděle cena 1650kč/den a plátci  celého cyklu mají kurzovné s další slevou.

Provede Vás Markéta Filipová, dotazy a přihlášky směřujte prosíme na email: info@rafaella.cz nebo petra@rafaella.cz

Více informací viz odkaz na FB událost :

https://www.facebook.com/events/324122951840486/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *