ŠKOLA ČICHU PRAHA 2020/2021

ŠKOLA ČICHU PRAHA 2020/2021

 

V září 2020 otevíráme již desátý ročník nevšedního vzdělávacího i sebepoznávacího cyklu, který nese název Škola Čichu.

PŘESNÉ DATUM KONÁNÍ PRVNÍHO SETKÁNÍ BUDE ZVEŘEJNĚNO V KVĚTNU 2020 PO SKONČENÍ OPATŘNÍ PROTI KORONAVIRU A OBJASNĚNÍ MOŽNOSTÍ KONÁNÍ KURZŮ

Cena za jedno setkání je 2000kč, při platbě celého cyklu 18000kč

Provázet bude Markéta Filipová, otázky a předběžné přihlášky prosíme směřujte na mail info@rafaella.cz

Během deseti víkendových setkání se seznámíte s fascinující historií vonných látek, která je zároveň nedílnou historií naší civilizace, dozvíte se o vývoji používání vůní ve všech vonných kulturách až k dnešnímu dni a hlavně se naučíte poznat sami sebe pomocí svého čichu, našeho nejdůležitějšího a v současné době nejvíce zanedbaného smyslu.

Náš čich proto budeme během roku kultivovat a otevírat, díky čemuž dokážete používat vůně ve svém životě ve formách a podobách, které jsou pro Vás ideální a podpoří Vaší individualitu i identitu.

Práce s vonnými látkami je velmi intenzivní a hluboká, protože přímo pracuje s našimi emocemi, vzpomínkami, sexualitou i kreativitou a ve správné podobě zahrnuje mnohem širší spektrum, než je správný výběr parfému.

Je možné navštěvovat celý cyklus Školy Čichu jako celek, nebo přijít na vybraná témata během roku.

Naučíte se používat vonné látky v podobě pro Vás nejlepší, připravovat si vlastní vonné kompozice pro osobní použití a také základní pečující kosmetické produkty, naučíte se ošetřit si pomocí vůní prostory doma i v práci, používat vůně nejen pro krásu ale i pro zdraví a mnoho dalšího.

V ČR se Škola Čichu bude konat ve formě celodenních víkendových workshopů v Praze, na SR v Bratislavě také a otevíráme i tzv. Večerní Školu Čichu v Praze.

Pro ochutnávku naší práce je možné navštívit víkendovou Letní Školu Čichu, která se bude konat v červenci v Praze a v srpnu v Bratislavě.

První setkání se uskuteční v Praze v druhé polovině září 2020 v sobotu či neděli, v čase 10-17h s pauzou na oběd.

PŘESNÉ TERMÍNY KONÁNÍ VŠECH KURZŮ BUDOU ZVĚŘEJNĚNY V KVĚTNU 2020 PO UVOLNĚNÍ OPATŘENÍ VLÁDY ČR V SOUVISLOSTI S EPIDEMIÍ KORONAVIRU A OBJASNĚNÍ MOŽNOSTÍ DALŠÍHO POŘÁDÁNÍ AKCÍ PRO VÍCE OSOB

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *