ŠKOLA ČICHU PRAHA 2020/2021

ŠKOLA ČICHU PRAHA 2020/2021

 

V září 2020 otevíráme již jedenáctý ročník nevšedního vzdělávacího i sebepoznávacího cyklu, který nese název Škola Čichu.

Cena za jedno setkání je 2200kč

Provázet bude Markéta Filipová, otázky a předběžné přihlášky prosíme směřujte na mail info@rafaella.cz

Během deseti víkendových setkání se seznámíte s fascinující historií vonných látek, která je zároveň nedílnou historií naší civilizace, dozvíte se o vývoji používání vůní ve všech vonných kulturách až k dnešnímu dni a hlavně se naučíte poznat sami sebe pomocí svého čichu, našeho nejdůležitějšího a v současné době nejvíce zanedbaného smyslu.

Náš čich proto budeme během roku kultivovat a otevírat, díky čemuž dokážete používat vůně ve svém životě ve formách a podobách, které jsou pro Vás ideální a podpoří Vaší individualitu i identitu.

Práce s vonnými látkami je velmi intenzivní a hluboká, protože přímo pracuje s našimi emocemi, vzpomínkami, sexualitou i kreativitou a ve správné podobě zahrnuje mnohem širší spektrum, než je správný výběr parfému.

Je možné navštěvovat celý cyklus Školy Čichu jako celek, nebo přijít na vybraná témata během roku.

Naučíte se používat vonné látky v podobě pro Vás nejlepší, připravovat si vlastní vonné kompozice pro osobní použití a také základní pečující kosmetické produkty, naučíte se ošetřit si pomocí vůní prostory doma i v práci, používat vůně nejen pro krásu ale i pro zdraví a mnoho dalšího.

V ČR se Škola Čichu bude konat ve formě celodenních víkendových workshopů v Praze, na SR v Bratislavě také a otevíráme i tzv. Večerní Školu Čichu v Praze.

Pro ochutnávku naší práce je možné navštívit víkendovou Letní Školu Čichu, která se bude konat v srpnu v Praze a v v Bratislavě.

První setkání se uskuteční v Praze 20. září 2020 v čase 10-17h s pauzou na oběd na adrese Mládeže 7, Praha 6 – Břevnov.

Další setkání bude vždy třetí neděli v měsíci.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *