ČERVEN

V červnu se na Vás těšíme s krásnými vůněmi v našem online KLUBU UMĚNÍ VŮNÍ – RŮŽOVÁ OÁZA a také v KALENDÁŘI VŮNÍ – KOUZLO VŮNÍ, AFRODISIAKA A OSLAVY LÉTA, najdete v sekci online.

Uskuteční se první setkání z cyklu Léto vůní na Náplavce na pražské Náplavce – v krásném ateliéru U Jednoho Stolu 22. 6

V nabídce jsou naše voňavé rafaellí krabičky, viz FB a dotazy prosíme směřujte na petra@rafaella.cz

 

1.6. KLUB UMĚNÍ VŮNÍ – RŮŽOVÁ OÁZA

Voňavá inspirativní kavárna ve FB skupině s měsíčním členstvím 600kč a voňavým balíčkem až k Vám domů.
V červnu máme téma – RŮŽOVÁ OÁZA
Domů Vám pošleme k testování tři druhy růžových parfémů – rafaellí ROSA DAMASCENA. hlubokou a orientální, jemnou růži francouzskou a slavnou růži bulharskou.
Ve vonné obálce najdete taky sušená růžová poupátka, růžový čaj a růžové vykuřovací vonné papírky – naučíme se jak s nimi pracovat.
Ve FB skupině celý měsíc sdílíme krásu růží, růžových plantáží, růže jako královny květin a její druhy, tipy na růžovou tělovou péči i růžové nápoje pro krásu těla i duše nás žen.
Těšíme se na Vás, přihlásit se můžete na emailu info@rafaella.cz

https://www.facebook.com/events/758963971456856/

 

6.6. KOUZLO VŮNÍ, AFRODISIAKA A OSLAVY LÉTA

Měsíční online program věnovaný kráse vůní, který nás přenese až k ohni Letního Slunovratu a magickému kouzlu Svatojánské noci.
Svátky příchodu léta se naučíme oslavit s vonnými elixíry a osvojíme si práci s vůněmi v různých podobách jako běžnou součást svých životů, které si tak rapidně vylepšíme a zkvalitníme.
Cena 2400kč
Přihlášky na email: info@rafaella.cz

22.6 SLUNOVRATOVÝ VEČER VŮNÍ NA NÁPLAVCE

Pojďte s námi oslavit Letní Slunovrat stylově!

Od 17h se na Vás s vůněmi a zábavným čichovým testem těšíme na smíchovské Náplavce v atelieru U JEDNOHO STOLU. Čeká na Vás welcome drink, krásné vůně, můžete si nechat otestovat svůj čich a strávit krásný podvečer u řeky.

https://www.facebook.com/events/904639926759108