KVĚTEN

V květnu zveme všechny zájemce o práci s vůněmi na celodenní školení DOMÁCÍ PARFUMERIE RAFAELLA v Řevnicích. Udělejte si 15.5 voňavý výlet do malebného Poberouní a naučte se s námi, jak šířit krásu vůní v životě osobním i pracovním.

15.5 celodenní kurz DOMÁCÍ PARFUMERIE RAFAELLA

Chtěli byste se věnovat práci s vůněmi? Přejete si, stejně jako my, ať každý člověk najde vůni, která mu sedí jako druhá kůže a je jedinečným odrazem svého nositele? Potom Vás zveme do naší Rafaellí rodiny. Pojďte se naučit jak správně vybírat vůně, jak rozvíjet čich i jak s stát naším spolupracovníkem.

Celodenní školení DOMÁCÍ PARFUMERIE RAFAELLA se koná 15.5 v ČASE 10-15h v Řevnicích, 30 min od Prahy v malebném Poberouní.

Najdete nás v moderním coworkingovém a kulturním centru MEANDR https://www.meandrrevnice.cz/

CENA 2500kč zahrnuje: kurzovné, 5ml vůni dle Vašeho výběru, designovou brožurku o umění vůní Rafaella, krásná skripta a rozšíření obzorů o vůních i tom, jak s nimi pracovat tak, aby přinášely krásu, radost a harmonii.

PŘIHLÁŠKY prosíme na email: info@rafaella.cz

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? KLIKNĚTE SI NA FB UDÁLOST, KDE NAJDETE VŠECHNY PODROBNOSTI: https://www.facebook.com/events/1148004632643476