SRPEN

V srpnu se na Vás těšíme na jedinečném víkendovém barokním vonném workshopu v areálu hospitalu KUKS. V Praze se setkáme s workshopem Vonná Typologie na smíchovské Náplavce.

6.8 CTNOSTI A NEŘESTI BAROKA – VÍKENDOVÝ WORKSHOP NA KUKSU

Unikátní zážitkový víkendový workshop spojující krásu barokních vůní, architektury, soch M. Brauna a genius loci areálu KUKS. Ctnosti a neřesti baroka ve vůních, opojná krása a připomínka pomíjivosti života, který je ale nutno si užívat. Krásná autorská vůně Věčné světlo zkomponovaná přímo pro téma barokních protikladů. Alchymie, byliny a téma kontratu života a smrti ve vůních, bylinná vůně Apotheosa inspirována příběhem významného mecenáše Šporka.

Bohatý program zahrnuje vonné workshopy, prohlídku bylinkové zahrady, barokní lékárny, šporkovské hrobky, samotného Hospitálu, dva originální parfémy a vykuřovadla a materiály.

Koná se v termínu 6.-8.8 cena 4900kč v ceně ubytování v areálu Hospitalu KUKS.

Dotazy a přihlášky prosíme směřujte na email petra@rafaella.cz

https://www.facebook.com/events/302309614775631/

 

19.8 VONNÁ TYPOLOGIE – NAJDI SI VŮNI SNŮ

Podvečerní workhop, na kterém si vytvoříte vůni, která Vám padne jako druhá kůže. Seznámíte se s Vonnou Typologií Rafaella, která klientům pomáhá najít svůj vonný typ už více než 15 let. Z workshopu si odnesete vůni, skripta a krásný zážitek z poznávání vonných světů jinak, než je běžné.

Cena 1200kč, rezervace místa je platná po uhrazení. Přihlášky prosíme na email info@rafaella.cz

https://www.facebook.com/events/200578555341595