ČERVENEC

V červenci se na Vás těšíme na pražské Náplavce s kurzem Vonné Typologie. V Kutné Hoře se koná jedinečný víkendový workshop ve spolupráci s galerií GASK. V Praze se uskuteční Letní Škola Čichu. Jsme součástí setkání v rámci All Festu v Bohuslavicích u Telče!

23.7 – 25. 7 GOLDEN RATIO V KUTNÉ HOŘE

Přijeďte za vůněmi a umění do Kutné Hory na jedinečný kurz Golden Ratio!

Cena kurzu 4400kč, informace a přihlášky prosíme na email petra@rafaella.cz

S přední českou odbornicí na vůně Petrou Hlavatou zažijete vonnou přednášku v nádherné barokní lékárně, absolvujete unikátní workshop o polaritách vůní, představení 12ti vonných ingrediencích z parfému Golden Ratio, a vytvoříte si vlastní vyrobené vykuřovadlo na kreativním workshopu, které si odnesete v designové krabičce s polepem.

Součástí programu v pátek 23.5 prohlídka chrámu Sv. Barbory – inspirace pro parfém Stříbro pro Barboru. v sobotu 24.7 společná káva v Cafe Fatal a v neděli 25.5 komentovaná prohlídka unikátní stálé expozice GASKu Stavy mysli za zrcadlem, kterou Vás provedou lektoři Lektorského Centra GASKu.

https://www.facebook.com/events/581739639468433

 

31.7 – 1.8 LETNÍ ŠKOLA ČICHU V PRAZE

Víkendový intenzivní kurz pro milovníky vůní i všechny, kdo se cítí po roce v rouškách unaveni a chtěli by zase cítit radost z toho, že cítí na vlastní nos.

Naučíte se poznat kvalitní vonné ingredience, používat je, vybrat si parfém který Vám sedne jako druhá kůže, ovonět nejen sami sebe ale i své domovy, zjistíte jak si vytvořit vlastní vonné elixíry, jak trénovat čich a jak ho stimulovat i o něj pečovat v čase, kdy na nosech máme nasazeny roušky a respirátory…

Provede Vás Markéta Filipová

Cena 3900kč, přihlášky a dotazy na emailu: info@rafaella.cz

 

https://www.facebook.com/events/21938394328575

31.7 – 2.8 NOMÁD PARFUMERIE NA ALLFESTU – BOHUSLAVICE U TELČE

Přijďte se podívat na festival svobody a radosti a potkejte se tu s Petrou Hlavatou, zakladatelkou Rafaelly, přijít si za ní můžete očichat a koupit rafaellí vůně, vykuřovadla, zjistit co je nového, jaké kurzy chystáme a zasvěceně pohovořit o kráse vůní. Koná se na Hospodářském Dvoře Bohuslavice u Telče.

Více info o akci: http://www.allfest.cz