ADVENTNÍ PUTOVÁNÍ S VŮNĚMI RAFAELLA

ADVENTNÍ PUTOVÁNÍ S VŮNĚMI RAFAELLA

Pojďte poznat harmonický účinek vůní na svůj život a užijte si letošní Advent v klidu a míru.

V našem svátečním kurzu ADVENTNÍ PUTOVÁNÍ S VŮNĚMI na Vás čekají čtyři týdny plné těch nejkrásnějších svátečních vůní i inspirace v podobě hřejivých vonných tradic i krásných příběhů.

Domů Vám pošleme krásnou krabičku a naši nejněžnější vůni – parfém Madona plus vykuřovací směs a také 24 voňavých překvapení – adventní rafaellí kalendář vůní a jejich příběhů.

Projdeme si spolu závěr roku 2022 jako poutníci za vůněmi, které přináší krásu, výjimečnost do okamžiků Adventu, vánočních svátků i konce roku a čekání na příchod Tří Králů v roce 2023.

V krabičce ke kurzu najdete nejrůznější vonné směsi k vykuřování – purpury, různé druhy františků ale také delikátní koření a sváteční vonné pryskyřice a dřeva i další ingredience.

Od 27. 11 nás čeká ve FB skupině ke kurzu každý den informace o jedné ingredienci z vonného balíčku – postupně projdeme celých 24 vonných překvapení a průběžně dostanete inspiraci pro provonění prostorů i gurmánské dobroty, sváteční aktivity i harmonické prožití závěru roku a laskavý přestup do roku dalšího.

CENA 3.300 kč
PŘIHLÁŠKY: info@rafaella.cz

Poděkování dobrým holubům, co se vracejí – účastníci jakéhokoliv našeho kurzu za poslední tři nelehké covidové roky mají na Adventní putování s vůněmi slevu 20procent.

Máte už vůni Madona doma a nechcete další? Můžeme Vám do krabičky ke kurzu dát podle domluvy jiný náš parfém.

Nechcete být na Advent online?
Informace o vůních a vonné inspirace Vám můžeme před začátkem kurzu poslat v PDF k vytištění a nemusíte se online programu aktivně účastnit.

Těšíme se na Advent plný vůní, klidu a pokoje a příjemné poklidné vzájemnosti s příběhy o naději, hvězdách i andělech.