RŮŽE A OUD – PŘÍBĚH VĚČNÉ LÁSKY

RŮŽE A OUD – PŘÍBĚH VĚČNÉ LÁSKY

Pojďte si s námi zpříjemnit sychravé podzimní dny i večery poznáváním harmonizační krásy vůní. Na říjen máme připravené krásné duo:Královnu květin, tu která má mnoho podob a je významným symbolem ženského principu na všech kontinentech – RŮŽI.Alchymistu mezi vůněmi, vonnou manu celého Orientu a toho, který vzniká zánikem – tajuplný OUDJaké jsou jejich příběhy a jak a proč se stalo, že prastaré a vzácné vonné látky jako oud a růže dnes nacházíme i u nás v Evropě u komerčních značek vůní a dokonce i aviváží?
Stezky osudu i vůní jsou vpravdě nevyzpytatelné, ale můžeme se na ně podívat okem poutníků v čase i prostoru.
Vůně nás navíc svou krásou přirozeně harmonizují a když jim věnujeme čas – nechají nás nahlédnout i tam, kam si ztraceni v rychlosti života nemáme šanci přivonět…Malý kurz věnovaný kráse růží a oudů je tu pro náš příjemný říjen 

CENA: 990kč
DOMŮ VÁM POŠLEME: vonný balíček s luxusními ingrediencemi růží a oudů k testování – parfémy, vykuřovadla, vonné tyčinky a další plus grafickou kartu s vyobrazením oudu a růže.
ČEKÁ VÁS: v týdnu od 10.10 celkem čtyři 30ti minutové přednášky tady v naší FB skupině Klub umění vůní a spolu budeme odhalovat krásy voňavého balíčku. 
PŘIHLÁŠKY: na emailu info@rafaella.cz