Zodiak

žlutá linie s citrínem a meduňkou pro návrat k sobě

Jasné a radostné žluté vůně Zodiaku rozvíjejí talenty jednotlivých slunečních znamení. Podporují a integrují naši individualitu. Jsou posly dětské radosti, nevinnosti a hravosti, projasňují myšlení.

Popis linie:

6/1 Beran s vůní citrónů. Jasná dynamická svěží vůně určená horkokrevným beranům, osvěžuje unavenou mysl, podporuje lehkost a pomáhá se nevyčerpat velkým množstvím úkolu. Vnáší do života spontaneitu a dětskou radost.

6/2 Býk s vůní nardu. Zemitá praktická vůně pro neúnavné býky. Podporuje schopnost vnímat krásy života všemi smysly. Je v ní uložená moudrost matky země a přináší možnost spojení se s celou paletou zemských vůní.

6/3 Blíženci s vůní eukalyptu. Svěží chladivá vůně pro nepokojnou duši blíženců. Dává pocit svobody a nekonečných možností. Je inspirativní, kreativní a odvážná. Otevírá nové obzory. Pomáhá při třízení vjemů a navrací k sobě.

6/4 Rak s vůní březule. Intuitivní, mateřská, otevírající hřejivou náruč je vůně určená laskavým rakům. Vnáší do citového života stabilitu, chrání citlivou duši, poskytuje ochranný krunýř a podporuje vykročení správným směrem.

6/5 Lev s vůní pomeranče. Sladce svěží kompozice citrusových plodů s hebkou spodní notou kadidla podporuje sebevědomí. Dodává pocit královské důstojnosti a hrdosti. Načechrává lvům hřívu, dodává jim lesk a nádheru, snadněji tak předají světu svou moudrost.

6/6 Panna s vůní heřmánku římského. Očistná a uklidňující vůně pro pilné a neúnavné panny. Přináší vonnou odměnu za klopotnou každodennost, dodává životu smysl a jas. Uvolňuje mentální napětí a odstraňuje přílišný perfekcionalismus.

6/7 Váhy s vůní růžového dřeva. Sladce opojná vůně pro harmonii a eleganci. Podporuje jemnost a schopnost sebevyjádření. Naplňuje věčnou touhu vah po kráse a rovnováze. Uvolňuje a rozvíjí skryté talenty. Pročisťuje dusivou či jinak nepříjemnou atmosféru. Pomáhá řešit konflikty.

6/8 Štír s vůní cypřiše. Tajemná, mystická vůně s hlubokými tóny cypřiše nás vede do říše pána pokladů. Vonná směs pro náročné chvíle a transformační procesy. Pomáhá fénixům vstát z popela a znovu vzlétnout k nebesům. Uvolňuje potlačené slzy. Očistná směs.

6/9 Střelec s vůní modřínu. Lahodná a přímočará vůně pro nepokojnou kentauří duši. Stabilizuje a uklidňuje, když je všeho příliš mnoho. Pomáhá držet směr i cíl, zmirňuje hektické tempo a učí hlubokému prožitku. Odhaluje a objasňuje životní priority. Vůně s modřínovou duší.

6/10 Kozoroh s vůní kadidla. Vůně která dává klid a prostor, je očistná a učí důvěře v sebe, ostatní i život. Dodává zodpovědnému Kozorohovi lehkost a možnost spočinout v chladivém stínu stromů. Spojuje s přírodou.

6/11 Vodnář s vůní jedle. Prostorná hravá neuvěřitelná a inspirativní je vůně originálního vodnáře. Plná nápadů a snivá. Dodává sílu k realizaci nových nápadů a myšlenek. Přivádí do středu a odtud se spirálovitě vine k výšinám.

6/12 Ryby s vůní slaměnek. Kosmická, hvězdná plná soucitu a pochopení. Z hlubin nevědomí k nám nese vzpomínky na časy kdy delfíni a velryby vstoupili na souš, aby se pak mohli vrátit domů do hlubin moře. Pomáhá lépe chápat význam snů a zlepšuje intuici.

6/13 Oheň - vonná směs pro spojení se s ohnivým živlem. Prohřívá, posiluje a vyživuje.

6/14 Země, vonná směs pro posílení a rozvíjení zemského živlu. Podporuje kontakt s vlastním tělem.

6/15 Voda, vonná směs pro rozvíjení jemného citu. Navazuje kontakt s vlastními emocemi. Očišťuje a uzdravuje.

6/16 Vzduch, vonná směs pro snadnější komunikaci, pomáhá třídit informace. Podporuje přijímání nových poznatků.