Unikornus

oranžová linie s vetyverem a karneolem pro probuzení smyslů

16 vonných směsí šamanských silových zvířat probouzí smysly, nese k nám radost a hravost. Směsi napomáhají vědomému spojení se s vlastním tělem. Vhodné pro tanec, bubnování či meditaci pohybem.

Popis linie:

4/1 Had s vůni bergamotu. Alchymická proměna, transmutace je hlavním motivem hadí vůně. Proměna jedu v lék. Svlékání starých kůží a mnoho dalšího. Vůně je dráždivá tajemná a vzrušující stejně jako hadí symbolika. Slibuje nový pohled na život a jeho neustálou proměnu.

4/2 Jaguár s vůní grapefruitu. Elegantní, potichu našlapující a nebezpečná, stejně jako nádherná černá kočka. Vůně s tóny chladivého světla úplňku za jasné noci. Zdatný pomocník při nočních můrách a odhalování vlastních temných stránek.

4/3 Lasice s vůní thůje. Neobvyklá, chladná analytická vůně. Vyvolává protichůdné reakce. Lasice je vůně stratégů, pomáhá nám se neunáhlit, počkat na správný čas. Čistí tělo od škodlivin. Pozor ve větších dávkách může být nepříjemná. Oblíbená u lidí s nemocným srdcem.

4/4 Los s vůní březule. Mohutná a velkolepá vůně zvyšující naši sebeúctu, která je důležitým předpokladem k spokojenému životu. Los je často nazýván suchozemskou velrybou a jeho vůně souvisí s mateřstvím, hlubokými vodami emocí. Často jej volí těhotné ženy očekávající holčičku.

4/5 Netopýr s vůní cypřiše. Těžká, hluboká nestandardní vůně pro náročné životní situace. Netopýr i cypřiš jsou průvodci na cestu do země stínů. Tato vůně nám může pomoci vyrovnat se s tématem smrti a znovuzrození na mnoha úrovních.

4/6 Puma s vůní muškátového oříšku. Originální a přímočará vůně probouzí zdravou ambici vůdce a vládce. Pomáhá zpracovat a přijmout osamělost, která často kráčí ruku v ruce se zodpovědností, kterou je nutno jako vůdce přijmout. V jejím aroma je možno spočinout.

4/7 Sokol s vůní citrónu. Vysoké jasné tóny citrónu osvěžují hlavu i tělo, jsou jako jasný závan jarního větru, nesou k nám schopnost být nad věci a držet se své vize. Vhodné do kolektivů a větších skupin. Pomáhá udržet odstup od lidí i situací.

4/8 Svišť s vůní borovice. Jednoduchá přírodní vůně podporuje dobrý pocit při pobytu v jakémkoliv prostředí. Zvyšuje pílí a učí nás efektivně budovat a stavět kamen po kameni jakoukoliv stavbu. Ochranná a stabilizující vonná směs. Vůně domova.

4/9 Jednorožec s tóny vetyveru a nardu. Vůně, průvodce na cestě k sobě. Hluboké teplé aroma pro pocit bezpečí a pohody. Jako bájný jednorožec s její pomocí kráčíme životem vyrovnaně a s láskou. Učí vnímat krásu a jedinečnost života.

4/10 Želva s vůní levandule. Jemné uklidňující aroma levandule nás chrání a stejně jako želví krunýř dodává pocit jistoty a pohodlí. Moudrost želvy je prastará a její vůně nás učí důvěřovat životu a pomalu se jím nechat nést. Vhodná pro stresované a uspěchané lidi.

4/11 Labuť s vůní růžového dřeva. Vznešená ladná žensky smyslná vůně napomáhá jemné proměně. Vhodná pro dospívající dívky i ženy v přechodu. Napomáhá naladit se na svou pravou rodinu a nebát se ji najít, jako v pohádce o ošklivém káčátku.

4/12 Rys s vůní modřínů. Záhadná vůně k nám nese zvláštní tajemství. Odhaluje poklady našeho nitra a propojuje neuvěřitelným způsobem zdánlivě nespojitelné. Rys je stejně jako sfinga neuchopitelný, nepolapitelný a přesto nádherný.

4/13 Tetřev s vůní kadidla. Posvátná vůně k nám přichází ve spirálách, je hravá, vybízí k tanci a pohybu. Tančící derviši jsou jejím předobrazem. Uvolňuje stagnující energii přirozeným způsobem.

4/14 Medvěd s vůní šalvěje luční. Teplá, sytící a vyživující vůně pro každou příležitost. Stejně jako medvěd je moudrým léčitelem, ochráncem a pomocníkem. Uvědomění si vlastní síly.

4/15 Vydra s vůní kanangy. Mrštnost, obratnost a ztělesněný půvab to je medicína vůně vydry. Probouzí hravost a radost. Zklidňuje a tiší rozbouřené emoce. Výborný pomocník na dovolenou. Je spojena s vodou a světem emocí.

4/16 Zajíc s vůní pomeranče. Radostná svěží vůně pro dobrou náladu, Zmirňuje napětí a obtíže v solární pleteni, uklidňuje nervózní žaludek a pomáhá lépe čelit obavám a strachům. Oblíbená u dětí.