Tilia

zelená linie s jehličnany a jadeitem pro prostor a regeneraci

Jemné lesní vůně jsou určeny pro regeneraci a odpočinek, pomáhají nám znovu nalézt svůj prostor a vnitřní klid. Spojují s přírodou, především se stromy a jejich ochrannými bytostmi. Uzdravují naše srdce a zklidňují nepřiměřené reakce.

Popis linie:

8/1 Pravda s vůní heřmánku římského. Vonná směs pro odložení všeho nepotřebného, pomáhá uvědomit si a ctít vlastní moudrost a individualitu. Jemná lesní směs s heřmánkem pro naslouchání tlukotu vlastního srdce. 

8/2 Něha s vůní růžového dřeva. Jemné růžové tóny uložené v zelení probouzejí něhu a lásku. Vedou nás k péči o sebe i blízké. Vůně má v sobě něhu poupat růží i sílu trnů, které je chrání. Posiluje odolnost.

8/3 Nadšení s vůní rozmarýnu. Novátorská, inspirativní posilující srdce a celý oběhový systém, opojná vůně rozmarýnu v kombinaci s hlubokým lesem. Vhodná pro dobrodruhy. Přináší inspiraci a sílu.

8/4 Oproštěnost s vůní tůje. Vůně pro léčení traumat z nenaplněné lásky. Léčí zlomené srdce, odstraňuje zlobu, závist, nenaplněnost a zahořklost. Harmonizuje silou jednoduchosti. Regeneruje a otevírá novému.

8/5 Hřejivé teplo s vůní hřebíčku. Jemná vánoční vůně pro klidné spočinutí. Přivolává sváteční atmosféru, zahřívá a stabilizuje. Uvolňuje zažívání a umožňuje strávit nové zážitky.

8/6 Otevřenost s vůní grapefruitu. Jasná sluneční vůně pro návrat k sobě. S jemnou silou grapefruitu je snadné být věrný sobě a přitom být otevřený novému. Umožňuje naslouchat vlastním myšlenkám a nenechat se rušit okolím.

8/7 Svoboda s vůní petitgrain. Novátorská chladivá a spojující se základem. Vůně pionýrů, nositelů nových idejí a nápadů. Pomáhá udržet si spojení se zemí a přitom zůstat otevřený novému, prohlubuje dýchání.

8/8 Veselí s vůní březule. Jednoduchá vůně pro radost a dobrou náladu, oblíbená u dětí, čerpá inspiraci z jejich přítomnosti. Vhodná na zimu a při náladovosti z nedostatku světla.

8/9 Harmonie s vůní nardu. Těžká klasická zimní vůně pro obnovení toku energie na všech úrovních. Vyživuje, stabilizuje a uklidňuje. Vhodná pro každodenní použití pro celou rodinu. čistí zanesený prostor.

8/10 Láska s vůní pomeranče. Láska je láska, je láska. Vůně pro každou příležitost, jednoduchá kompozice radostného pomeranče a dřevitých tónů lesa.

8/11 Odpuštění s vůní levandule. Jemné tóny levandule pro klid a mír jsou zabaleny v zelených tónech. Vůně dává pocit klidného prostoru a pomáhá uvolnit negativní emoce. Tiší hněv a odnímá pocit bezmoci. Usnadňuje komunikaci.

8/12 Vášeň s vůní ylang-ylang. Smyslná, opojná a okouzlující. Napomáhá planoucímu srdci vyjádřit se jasně něžně a srozumitelně. Stabilizuje emoce a vyvolává euforii. Vůně tahitských tanečnic.

8/13 Odvaha s vůní cedru. Mužná stabilní vonná směs plná síly a porozumění. Ukazuje jasně na místa kde se cosi zaseklo. Je chladivým mečem a pomáhá odložit vše co je v našem životě navíc a bez funkce. Pomáhá přijmout realitu.

8/14 Proměna s vůní cypřiše. Vůně pro nové začátky, pomáhá jemně a je li třeba i razantně uskutečnit proměnu. Chrání a obklopuje ve chvílích kdy kukla praská a motýlí křídla se klubou ven. Odstraňuje smutek a melancholii.

8/15 Uzdravení s vůní modřínů. Vůně lesa plného borovic, smrků, jedlí a modřínu. Regenerace, léčení, spočinutí a hluboký nádech a výdech. Vhodná při stresu a přetížení. Navozuje klidný spánek plný vonných snů.

8/16 Trpělivost s vůní vetyveru. Vůně hrdina. Pro snadnější zdolávání překážek a stresu. Odstraňuje mučednické vzory. Probouzí tělo a navrací zpět k sobě. Nedovolí ani v těžkých časech ztratit směr a cíl.