Terra

hnědá linie s pačulí
a obsidiánem pro
snadné uzemnění

Linie obsahuje 16 vonných směsí s energií draků, jednorožců a bájných fénixů. Vůně Terra uzemňují, zakotvují, spojují s elementárními sílami a vnášejí nám do života řád a stabilitu.

Popis linie:

Draci - strážci pokladů

1/1 Zlatý Kashu s vůní nardu

je strážcem pokladů Země, teplá a vyživující vůně pro spojení se s domovem. Pomáhá vytvořit stabilní prostředí, podporuje praktičnost a jasné zaměření jakéhokoliv projektu.

1/2 Smaragdová Neferte s vůní jedle je paní hlubokého lesa. Jemná lesní vůně s bylinnými tóny rozvíjí tvořivost a regeneruje unavenou mysl. Posiluje spojení s přírodou a pomáhá nalézt vhodné tempo. Spojuje nás s rytmem přírody.

1/3 Rubínová Kerra s vůní skořice je strážkyní věčného ohně. Smyslná a prohřívající vůně podporuje zapálení vnitřního ohně. Odstraňuje únavu, zahřívá a stejně jako alchymický oheň v nás přetavuje méně ušlechtilé příměsi. Pomáhá nalézt pravou podstatu. Kerra je vůní proměny.

1/4 Stříbrný Atalla s vůní eukalyptu je strážcem vzdušných bran. Přímočará a jasná vůně podporuje čistou radost z tvoření a požitek z realizace nápadu. Svoboda a prožitek z lovu je její základní charakteristikou. Vhodná pro jakékoliv cestování.

1/5 Safírový Shallo s vůní jalovce je pánem přílivu a odlivu. Posvátná, vznešená a hluboce očistná vůně. Obsahuje měsíční a mořské tóny. Vůně je vhodná pro zpracování rozbouřených emocí. Koupel v tomto dračím oleji nám může přinést neobvyklý zážitek.
Jednorožci - průvodci světem emocí

1/6 Rahu - vládce zlaté země s vůní pomeranče. Jasná a radostná vůně podporuje smyslové prožitky a pomáhá nám při rozhodování co je pro nás nejvhodnější. Rahu nás provádí naším domovem- fyzickým tělem a jemně poukazuje na to co nefunguje, kde je třeba něco opravit či doladit. Vůně pro domov, pracovnu, studovnu.

1/7 Gral - průvodce smaragdovým lesem s vůní borovice. Vůně plná prostoru a klidu. Napomáhá odstraňovat nevědomé bloky týkající se prostoru a tiší naše srdce. Vůně bez hranic a limitů. Jednoduchá, tajemná a stejně jako les plná překvapení a kouzel.

1/8 Brasi - správce rubínového chrámu s vůní ylang-ylang. Smyslná a okouzlující vůně ohně života. Velmi uvolňující a posilující. Probouzí jemnou vášeň a podporuje sexualitu. Napomáhá uvědomit si a procítit naplno tvořivý potenciál.

1/9 Laila - paní stříbrných hor s vůní meduňky. Vůně stříbrného jednorožce má jeho nevinnost, plavnost, důstojnost a ladnost. Nese jeho krásu a nesmrtelnost. Rozvíjí kreativitu a spontaneitu. Dává nám křidla a vyzývá k letu.

1/10 Vajar - strážce indigového poháru s vůni slaměnky. Nadčasová nádherná vůně s dominantním aroma květiny věčnosti. Stejně jako slaměnka je vůně vajar nejprve nenápadná a skromná. Její poselství je ale zprávou o vůni pravého života, věčného mládí a nesmrtelnosti. Nese k nám tajemství a vzpomínky na dětství.

Bájní fénixové - ochránci vizí

1/11 Suto - ochránce elementu země s vůní růžového dřeva. Něžná a uklidňující vůně pro lepší zvládání každodenního stresu. Pomáhá neztratit hlavu v náročných situacích, myslet na sebe a zdravě a s radosti uspokojovat své potřeby. Vůni mají v oblibě děti.

1/12 Rairo - ochránce elementu dřeva s vůní březule. Nenápadná jemná a přesto do hloubky zasahující vůně. Rozvíjí dětskou spontaneitu a pomáhá nám radovat se z maličkostí všedního dne. Je v ní skrytý nekonečný příběh tvoření.

1/13 Frame - ochránce elementu ohně s vůní gerania. Žensky jemná a rafinovaná vůně s příběhy z tisíce a jedné noci. Pomáhá nám nezapomenout na své sny a přání. Její tóny jsou konejšivé a něžné jako satén. Podporuje ženskost a schopnost okouzlit.

1/14 Salah - ochránce kovového elementu s vůní petitgrain, Sebevědomá soběstačná a precizní vůně. Poukazuje na naše limity, jemně avšak důrazně jasným stříbrným mečem odsekává nepotřebné. Vůně která vzbuzuje silné emoce. Chladivá a nepřístupná. Vůně samurajů.

1/15 Kairo - ochránce vodního elementu s vůni muškátových oříšků. Sladká a dobrodružná s nekonečným potenciálem. Vede nás k zapomenutým pocitům a s radostí nám připomíná o čem jsme snili kdysi dávno jako malí. Ulevuje přetížené a nepokojné dospělé mysli.

1/16 Terra - paní hlubin země s vůní šalvěje muškátové. Terra je matkou a živitelkou všech, draků, jednorožců i fénixů, skrývá v sobě jejich potenciál i tajemství. Je nádherná vznešená hluboce vyživující a pečující. Spí skrytá v hlubinách země, sní nekonečný sen a čeká na probuzení.