Scarabeus

zlatá linie s tygřím okem a bergamotem pro hojnost a bohatství

16 vznešených vůní vládců s tajemstvím Egypta. Vůně Scarabeus zažehávají plamen moudrosti v naší sluneční pleteni, zbavují strachu a vynášejí na světlo skryté poklady našeho nitra.

Popis linie:

5/1 Naja, s vůní cypřiše. Královská vůně plná síly a důvěry ve vlastní schopnosti. Vůně obnovitelka, uvolňuje, chrání při transformačních procesech. Dodává vitalitu a elán. Je vonným odznakem královského majestátu.

5/2 Kleopatra s vůní máty. Vonná směs Kleopatra pro spojení se s vlastní tvořivostí a ženskou moudrostí. Učí nás odstupu a pomáhá užít si a ocenit vlastní hodnotu. Teplé egyptské tóny se harmonicky mísí s chladivou mátou a pomáhají propojit mužskou a ženskou část naší osobnosti.

5/3 Oko Horovo s vůní geránia. Podmanivá a vizionářská vůně pro každou příležitost. Jemné tóny gerania povzbuzují našeho ducha k tvořivosti a pokoře. S vůní boha Hora máme možnost podívat se na svůj život z nadhledu a uvidět jasnou linii, která se ním vine.

5/4 Živá voda s vůní muškátových oříšků. Alchymická vůně s tajemstvím věčného života. Poselství faraonů a dávná moudrost Egypta. Vůně, která okouzlí milovníky Egypta.

5/5 7 životů s vůní nardu. Výživná plná života, objímající a stabilizující. Vůně která se nese staletími a pomáhá propojit generace. Vhodná při odhalování skrytých rodinných vzorců a traumat. Vhodná pro konstelační terapie.

5/6 Slunce Egypta s vůní petitgrainu. Očistná a vzpřímující, zvláštní kombinace živých teplých tónů s praktickými tóny petitgrainu. Vůně přitahující podnikavé lidi, pomocník při rozbíhání náročných projektů.

5/7 Oáza s vůní ylang-ylang. Hluboká očistná, euforická a smyslná vůně. Jako oáza v poušti nám nabízí možnost odpočinku a regenerace. Usnadňuje usínání a přináší příjemné sny. Regeneruje oblast podbřišku. Obnovuje sexualitu.

5/8 Obelisk s vůní kanangy, důstojná a záhadná vůně. Pomáhá nalézt ztracenou rovnováhu, stabilizuje, napřimuje a rovná nám páteř. Velice silná a dominantní vůně pro lidi, kteří snadno odevzdávají vládu jiným. Léčí mučednické návyky.

5/9 Scarabeus s vůní santalu, vůně pro klidné a vznešeně tlukoucí srdce, nesmrtelná a nepřemožitelná. Je v ní ukrýt potenciál Egypta a moudrost pro znovunastolení královské vlády. Vhodná pro muže, harmonizuje a obnovuje královskou linii.

5/10 Anubis s vůní růžového dřeva. Jemná a hluboce účinná vůně, průvodce naší duše, učí jak lehce našlapovat životem, bez zbytečného zmatku. Může vydat silný impuls pro kontakt s vlastní duší.

5/11 Sfinga s vůní březule. Vůně která ví a nepoví. Užitečný pomocník při očistných procesech. Pomáhá odložit staré a nepotřebné vzory a modely. Vůně bystří všechny smysly je očistná a osvěžující.

5/12 Faraón s vůní eukalyptu, Nádherná, velkolepá důstojná vůně skutečných vládců, podporuje stabilitu, pomáhá vědomě prožívat sexualitu. Dotýká se nesmrtelné části naší bytosti. Má mohutný energetizující účinek a pročisťuje dýchání.

5/13 Anch s vůní cedru, smyslná a ochranná vůně. Pomáhá uvědomit si souvislosti a odstraňuje negativní vlivy zvenku. Vůně s velkým potenciálem při vědomé práci. Silně kotví a stabilizuje.

5/14 Nil s vůní kadidla. Věčná vůně inspirovaná moudrosti Nilu. Uvolňuje blokády celého těla a pomáhá relaxovat a regenerovat. Energie této vůně má mnoho vrstev, spojuje s hluboko uloženými emocemi.

5/15 Sahara s vůní mateřídoušky. Jemná hladivá a čistící vůně Sahary pomáhá vyčerpaným dobít baterie. Skrývá v sobě nádherná mystéria pouště. Učí jak nevyprahnout a umět osvěžit a oživit sám sebe. Určená těm kteří příliš pečují o jiné.

5/16 Archa s vůní pomerančů. Vítězoslavná hrdá vůně. Nabízí zasloužený odpočinek po dlouhé a úmorné práci. Poskytuje ochranu těm, kteří nalezli klíč k plodnému a radostnému životu. Vhodná i k slavnostním rituálům.