Magdala

modrá linie s levandulí a sodalitem pro klid mysli

16 vonných průvodců pro vnitřní cesty k sobě. Modré směsi nás chrání před vnějšími negativními vlivy, uvolňují napětí a odstraňují stres. Napomáhají soustředěnému naslouchání vnitřnímu hlasu.

Popis linie:

10/1 Materia - hlas země s tóny pomeranče a nardu. Tiché okouzlení nádherou života a krásou planety. Uklidňuje a dává možnost naslouchat tónům a rytmům přírody. Vhodná k meditaci o smyslu života.

10/2 Magaja - hlas života. Tajná magická směs pro vychutnání života, od všeho špetku a výsledná kompozice umožňuje naladění se na magii života. Pomocník při alchymickém dobrodružství a hledání kamene mudrců. 

10/3 Sedna - hlas hlubin s tóny modřínu. Vůně moudrosti hlubin moře, odkud k nám promlouvá moudrá Sedna. Vůně pro spojení se s potenciálem a moudrostí předků. Léčení hlubokých emocionálních ran a léčba duše.

10/4 Avicena - hlas alchymie s tóny petitgrainu. Hluboce zasahující vůně, nadčasové poselství pro zdraví těla i duše. Vhodné na šamanskou pouť za medicínou duše. Celí traumata z dávné minulosti.

10/5 Ra - hlas králů s tóny kadidla. Nadčasová vůně s poselstvím egyptských vládců, obohacuje a přináší pocit hojnosti na všech úrovních. Prosvětluje celou osobnost, chrání auru a dodává jí zlaté tóny.

10/6 Helion - hlas radosti s tóny světla a citrusy. Šťastná radostná, světlem a euforií naplňující vůně. Velmi oblíbená, vnáší jasno do všech situaci. Nic nekomplikuje, nechává vše plynout, protože si je vědoma své podstaty.

10/7 Orinoko - hlas divočiny s tóny eukalyptu citrónového. Smyslná, divoká, prapůvodní vůně pralesa, divoké přírody a symbiózy všech tvorů. Probouzí přírodní a zdravé instinkty a obnovuje poškozené paměťové stopy.

10/8 Dzwahl Khul - hlas srdce s vůní jedle. Laskavá vůně pro spojení se svým srdcem a všemi pocity, léčí regeneruje a učí šepotem srdce. Vhodné pro meditaci s nasloucháním tlukotu srdce. Nese moudrost věků.

10/9 Delfín a Velryba - hlas moře s vůní rozmarýnu. Nádherná vůně s poselstvím Atlantidy a Lemurie. Učí naslouchat tónům příboje, spojuje s moudrostí vládců hlubin. Poselství krále moří. Posiluje srdce

10/10 Magdala, hlas klidu s vůní levandule. Očistná, zklidňující vůně pro spočinutí v sobě, pomáhá odstranit pocity viny a hříchu. Moudré tóny lásky a klidu nesou pocit nevinnosti a ušlechtilosti. Ochranná vůně.

10/11 Rafaella, hlas duše s vůní heřmánků. Moudrá paní vzpomínek k nám nese zklidňující a inspirující vonnou směs. Vůně pro nalezení sebe sama. probouzí a regeneruje čichovou paměť.

10/12 Kudra a Alobar, hlas věčnosti s tóny šalvěje muškátové. Pro transformaci a dlouhověkost. Poselství těch, kteří putují věky.

10/13 Mahutew, hlasy strážců s tóny manuky a geránia. Znepokojivá, mnohovrstevná vůně s tajemstvím, které čeká na své odhalení.

10/14 Himalaya, hlas ticha s vůní cedru. Vonná pocta království sněhu a ledu, v jehož centru jasně plane plamen moudrosti. Očistná a všemocná vůně.

10/15 AM a EA - hlas lásky s vůní růží. Vůně rajské zahrady a jejich původních obyvatel. Přináší moudrost lásky.

10/16 Weldon Bílý - hlas bílého draka s tóny nesmrtelné slaměnky. Vůně s potenciálem probudit se a začít vědomě žít.