Geneze

purpurová linie s bazalkou a thulitem pro spojení se zdrojem

Vonné směsi archetypálních vzorů pomáhají spojit se s původním zdrojem sily. S jejich pomocí snadněji dobijeme baterie a zpracujeme zážitky a situace. Nadčasové vůně Geneze nám připomínají, že vše zde již bylo, je a bude.

Popis linie:

13/1 Trpělivý Živitel s vůní pačule. Výrazná dominantní hluboce harmonizující vůně pro nové začátky. Vyživuje stabilizuje a chrání. Pomáhá zakotvit na správném místě a krok za krokem rozvíjet a vyživovat vše co je třeba. Vůně jako hřejivá a konejšivá náruč země. Vhodná pro náročná období.

13/2 Hrdý Bojovník s vůní nardu. Razantní dynamická a dobrodružná vůně pro ty, kteří touží poznávat a objevovat nové obzory. Vůně pomáhá udržet energii v těle, podporuje mysl a dává dostatek prostoru pro regeneraci a odpočinek. Vyrovnává polarity a pomáhá překonat strachy z nového a neznámého.

13/3 Všemi smysly Milující s vůní ylang-ylang. Vůně pro romantiky, zahřívá, uvolňuje tělo a konejší. Je vůní tahitských krásek, šťavnatých tropických plodů, teplého léta a láskyplného oceánů. Vhodná na dovolenou nebo pro každodenní večerní relaxaci.

13/4 Šaman s vůní pomerančů, veselá vůně pro dobrodružné povahy, podporuje cestování po vnějších i vnitřních světech. Napomáhá transformačním procesů, umožňuje ukončit staré a nedořešené záležitosti. Laskavá, alchymická a moudrá vůně pro harmonický a plný život.

13/5 Laskavý Vládce s vůní bergamotu. Okouzlující vznešená vůně králů a moudrých vládců. Stabilizuje emoce, chrání oblast solárního plexu a zbavuje strachu a obav z budoucnosti. Rozvíjí moudrost a ušlechtilost ve všech oblastech života. Vhodná i pro důležité společenské události. Dodává jim lesku a velkoleposti.

13/6 Sluneční dítě s vůní meduňky, veselá citrusová vůně podporuje hravost, radost, naplňuje náš život světlem a radostí. Oblíbená u dětí i dospělých, zklidňuje celý nervový systém a otevírá srdce a oči zázrakům všedního dne.

13/7 Divoška s vůní březule. Tajemná pralesní vůně divoké a nádherné přírody. Zajímavá kombinace posvátné bazalky s jemnými dětskými tóny březule uchvacuje a pohlcuje. Vůně plná dobrodružství a nových možností. Otevírá dávno zapomenuté vzpomínky a přináší poselství o svobodě a spolupráci.

13/8 Léčitel s vůní jehličnanů, tajemná s hlubokými tóny lesa, osvěžující jako čistý potok, otevírá naši hruď, prohlubuje dýchání, zaměřuje pozornost. Léčí tím že dává prostor, dovoluje moudrosti k nám doputovat. Vůně starých stromů a poselství všech obyvatel lesa. Medové spodní tóny pro sladší život.

13/9 Modřínová duše - tyrkysová vůně tvůrců s tóny modřínu a cedru. Vůně prastaré atlantské moudrosti podporuje skutečnou kreativitu, která proudí z našeho srdečního centra. Vůně která sytí naší duši, dodává nám opravdovost, přináší spontaneitu a upřímnost. Nádherná a všeobjímající vůně, má silu oceánu i něhu právě vylíhlého motýla.

13/10 Ochránce s vůní levandule, zklidňující, harmonicky jednoduchá a silně ochranná vůně pro každodenní péči. Vhodná pro ty, kteří špatně snáší stres a vetší kolektivy. Pomáhá nám držet pohromadě v náročných situacích, posiluje naše hranice a dodává sílu. Dodává klid unavené mysli i tělu.

13/11 Průvodce s vůní heřmánku, jemná něžná vůně s ohromující silou. Učí že méně je někdy více, pomáhá naslouchat tónům svého srdce, je vůní andělských křídel, pomáhá navázat a rozvíjet kontakt s našimi průvodci. Učí šepotem srdce. Vhodná k meditaci či vědomému snění. Odhaluje význam snů a pomáhá chránit a pečovat o svou vizi.

13/12 Vířící derviš s vůní šalvěje, mystická magická dálkou a svobodou vonící vůně. Pomáhá odložit co je navíc, uvolňuje stagnaci na všech úrovních, osvobozuje vše potlačené a zaseknuté. Velmi osvěžující a inspirativní směs.

13/13 Strážce rodu s vůní gerania, hluboká, starobylá a pozornost poutající vůně. Navozuje pocit bdělé pozornosti, přináší vyrovnanost a rozvíjí disciplínu. Podporuje vykročení správným směrem, pomáhá dobít baterie a radovat se z maličkostí, nese v sobě potenciál našich předků. Nadčasová vůně zralosti.

13/14 Světlonoš s vůní santalového dřeva. Posvátná i všední vůně nositelů světla. Odstraňuje z našeho těla i mysli stíny minulosti, prosvětluje projasňuje, pečuje a chrání. Pomáhá nalézt sebe sama a s hrdosti a radosti kráčet životem, důstojná a elegantní vůně s tajemnou intenzitou. Vůně s velkým potenciálem.

13/15 Pečující s vůní růže. Velkorysá laskavá, ušlechtilá a omamná vůně s tóny růží a růžového dřeva. Rozvíjí soucit a pomáhá pečovat o sebe i ostatní. Velmi intenzivní a vášnivá vůně pro ty kterým záleží na příjemné a uvolněné atmosféře. V její společnosti snadnou okouzlíte vše živé ve vašem okolí. Reagují na ni i květiny a domácí mazlíčci. Vůně s tajemstvím královny květin.

13/16 Hvězdné dítě s vůní slaměnky. Jemně proudící, hvězdným nebem vonící, blízká i vzdálená vůně pro tuláky po hvězdách. Vonná pocta Exupérymu i jeho Malému princi. Vůně pro probuzení a schopnost nadhledu.