Gaja

červená linie s nardem a hematitem pro život sám

16 vůní pro planetu Zem a její silová místa. Vůně Gaja nesou energii pro zvládání každodenních povinností a stresu. Jsou uvolňující a stabilizující, spojuji s hlasem krve, tj. nesou potenciál našich předků.

Popis linie:

2/1 Gaja milovaná s vůní nardu. Hojivá náruč matky země. Nádherná opojná vůně pro planetu zem. Posilující a probouzející lásku k životu, radost a vděčnost. Zahalení oblakem této vůně cítíme tlukoucí srdce planety a snadno nasloucháme tepu vlastní krve. Léčí rány na těle i duši.

2/2 Žhavá Afrika s vůní hřebíčku. Smyslná prohřívající vůně s tóny pouště, teplého slunce a Orientu. Nese k nám vzpomínku na karavany putující hvězdnou nocí. Je svobodná a záhadná jako nomádi a beduíni. Tato vůně je kořením života. 

2/3 Smyslná Austrálie s vůní ylang-ylang. Vůně opojná, euforizující, provokuje naše smysly. Probouzí tělo k radostem a přináší potěšení z pohybu. Hojí a opečovává traumata spojená se zneužitím a podporuje jemnou sexualitu.

2/4 Asie vůní a barev s kadidlem. Harmonie a posvátnost každodennosti je základním motivem vonné směsi Asie. Dává pocit prostoru a klidu a propojuje hlavu s tělem. Pomáhá vychutnat kouzlo samoty a jedinečnosti. Čistí a uvolňuje.

2/5 Jižní Amerika s vůní jedle. Divoká a strhující krása pralesů jižního kontinentu byla inspirací k této vůni. Směs přináší pocity sounáležitosti a bezpečí v situacích, které nejsou zcela přehledné. Stabilizuje nás a dává nám čas a prostor k regeneraci.

2/6 Severní Amerika s vůní citronely. Jasná svěží moderní vůně pro ty, kteří miluji městský život a radovánky. Udržuje naši mysl jasnou a čistou. Uvolňuje stres a přináší jasnou orientaci. Vůně pro lidi mladého ducha.

2/7 Antarktida vznešená s vůní máty. Chladivá jiskřící a ledově svěží vůně pro zimní lidi. Království věčného ledu a světlo polární záře se skrývá v této vůni. Pomoc při pocitech horka a nadbytku ohnivého elementu. Vůně je konejšivá a ochlazuje nepřiměřené reakce.

2/8 Evropa blízká i vzdálená s vůní vanilky. Vůně našeho kontinentu, staré dobré Evropy vyvolává svými teplými vanilkovými tóny usměv na rtech. Je v ní skryta vzpomínka na dětství, vánoční prázdniny a čekání na Ježíška. Vhodná pro romantické povahy.

2/9 Monolit Uluru s vůní bazalky. Omamná záhadná vůně s pamětí duhového hada. Vůně Uluru nás vede za čas a prostor a spojuje nás s prastarými legendami Anangů. Dřevité tóny bazalky uklidňují rozbouřenou mysl a pomáhají nám procítit a přijmout překvapující, těžce uvěřitelné a přesto pravdivé poselství duhového hada.

2/10 Oldoinyo Oibor s vůní březule. Kilimandžáro, hora bílého plamene. Nevinná světlá plná jasu a svěžích tónu, taková je vůně bílé hory. Činná sopka v království věčného sněhu. Vůně pro náročné extrémní povahy pomáhá udržet rovnováhu a čerpat sílu z protikladných povahových rysů.

2/11 Skalní město Petra s tóny růžového dřeva. Růžový klenot pouště. Prastaré ztracené a znovunalezené skalní město Petra v Jordánsku nám svoji jemnou růžovou vůní pomáhá nalézt prastaré a ztracené jemné části naší bytosti. Vůně Petry obměkčí i skály, které mohou začít plakat a v horském masivu uslyšíme tlouci srdce.

2/12 Fudžijama, nesmrtelná hora s vůní cedru. Jemná východnímu větru oddaná vůně s tóny lotosu a sakury. Fudžijama je vonným holdem japonské kultuře. Vonná směs pro minimalisty. Jednoduchá krása, chladivá elegance, dokonalost a hloubka.

2/13 Titicaca, jezero Aymarů s vůní mimózy. Vonné poselství atlantských obrů, nejvýše položené jezero světa v sobě skrývá mnohá tajemství. Stopy Inků a jejich legendy a dost možná ještě dál. Vůně probouzí naše srdce, otevírá jej a vybízí k sdílení prastarých pocitů. Léčí traumata neopětované lásky.

2/14 Potala – palác Budhů s vůní slaměnky. Vonná pocta Tibetu, nádherné horské zemi, jejím sněhovým masívům, skrytým údolím, statečnému lidu a jejich trpělivým skrytým vládcům kteří se s láskou a soucitem znovu a znovu vracejí naplnit podstatu lidství.

2/15 Delfy, věštírna ve středu světa s tóny rozmarýnu. Vůně které otevírá bránu k vnitřním světům a pomáhá vnímat centrální hlavní motiv našeho života. Stabilizuje, oživuje a pomáhá držet pohromadě v těžkých časech. Prospěšná pro unavené srdce.

2/16 Angkor Vat s vůní neroli. Nádherné mystické prastaré plné vzpomínek takové je město Khmérských bohů. Vůně uvolňující především oblast naší solární pleteně, zbavuje strachu a spojuje s centrálním sluncem. Projasňující a vyživující. Pomáhá se srovnat s bolestnými vzpomínkami. Pomáhá se spojit s opravdovou rodinou.