Eileitheia

růžová linie s růženínem a růží pro něhu a vášeň

Jemné směsi vůní bohyní a ženských patronek pro laskavou péči o sebe i okolí. 16 vůní nám pomáhá plně a s láskou využít ženský potenciál.

Popis linie:

15/1 Eileitheia s vůní nardu. Hluboká uklidňující vůně bohyně porodu podporuje v těžkých časech. Zklidňuje a umožňuje vědomý opravdový prožitek vždy když se něco nového rodí. Smyslná a euforizující Eileitheia je v oblibě u žen, které rozvíjejí posvátný aspekt mateřství. Pomáhá překonat únavu.

15/2 Charitky s vůní gerania, radostná rozverná a dovádivá vůně pro půvab a krásu. Všednímu dni dodá lesk a její vonný dotek vyvolává úsměv na rtech. Je relaxační a veselá, charitky jsou vůní věčného mládí a krásy. Osvěžují a zpříjemňují naše dny jako jasný lehký letní vánek.

15/3 Persefone s vůní cypřiše. Persefone je královnou podsvětí, má vážnost a důstojnost, její vůně je uhrančivě koncentrovaná a přímočará, podporuje procesy transformace, pomáhá odložit nefungující, omezující a zastaralé vzory. Je vhodná při rituálech přijetí smrti a pomáhá v obdobích smutku a melancholie.

15/4 Afrodite s vůní ylang-ylang. Smyslně opojná, svádějící, nadšená vlastním půvabem a krásou je vůně Afrodity, bohyně lásky. Vůně pro všechny, kteří chtějí podpořit svůj sexappeal. Afrodite je velkou učitelkou lásky. Vhodná pro zamilované každého věku.

15/5 Marama s vůní máty. Ledově chladná, zářivá vůně vznešené Měsíční bohyně. Marama nám pomáhá naladit se na lunární rytmus, podporuje vědomé prožívání emocí, je oblíbená u žen v době hormonálních změn. Zajímavá je i zkušenost používání této vůně v období úplňku a novoluní.

15/6 Gulla s vůní petitgrain. Gulla je moudrou starověkou lékařkou, její umění bylo tak veliké že křísila i mrtvé. Její vůně je ostrá a jasná, pomáhá v kritických situacích, podporuje jasné myšlení, Ochraňuje, dodává sílu, pomáhá rozeznat kdy je třeba do situací nezasahovat a nechat je plynout, Gulla je velkou učitelkou důvěry.

15/7 Mawu s vůní kanangy. Mawu je strážkyní mateřství, vůně je vhodná pro všechny pečující a unavené matky, pomáhá nalézt chvilku času pro sebe. Ukazuje naše skryté přání a potřeby, učí lépe si organizovat čas, pomáhá zvládat náročnou mateřskou roli a plnými doušky si toto nádherné období prožit. Mají ji rády i děti.

15/8 Sachmed s vůní muškátových oříšků. Nádherná, vznešená, planoucí, hrdá, světlo a žár dávající, taková je egyptská bohyně Sachmed. Stejnými atributy se pyšní i její vůně. Dodává nám královskou vznešenost a eleganci. Učí jak moudře a s láskou vládnout. Vůně pro sváteční a slavnostní příležitost.

15/9 Whope s vůní santalu, Whope je moudrou patronkou a strážkyní indiánských tradic, ona byla tou která přinesla posvátnou dýmku, její vůně je plavá, meditativní, posvátná a radostná. Velmi vhodná pro meditace v pohybu, tance a slavnosti ve volné přírodě. Moudrá Whope se s námi jejím prostřednictvím podělí o své vědění i lásku.

15/10 Nebthet s vůní březule. Nebthet je strážkyní věčného života, její vůně je důrazná, nekompromisní a přesto nevinná. Jemné tóny březule, této vůně dětí, nám umožňují otevřít své srdce a přijímat věci a události v jejich čistotě. Směs uvolňuje hlavu a nervový systém je zklidňující a příjemně osvěží po náročném dni. Vhodná pro vyčištění osobního prostoru.

15/11 Aditi s vůní cedru, Aditi je vesmírnou matkou, prastarým moudrým všeobjímajícím božstvem. její vůně je povznášející. dodává sílu a moudrost, její poselství je prosté, otevři oči, vnímej tlukot svého srdce, slaď se s jeho rytmem a vykroč.

15/12 Demeter s vůní mateřídoušky, laskavá moudrá bohyně matka zem. Její vůně je jednoduchá a ve své jednoduchosti silná. Matěřídouškové tóny nám dávají možnost spočinout v její hřejivé náruči, načerpat energii. Vůně pečovatelka nás učí jak moudře a s důvtipem nakládat se svými silami. Regeneruje a hladí. Vhodná do koupelového oleje.

15/13 Inana s vůní růžového dřeva. Nevinná i smyslná vůně Inany, královny nebes. Učí moudrosti těla, zjemňuje sexualitu a umožňuje vědomě prožívat posvátný akt tvoření. Vůně je mnohobarevná a dobrodružná, každý si v ní může najít svůj tón.

15/14 Vasita s vůní eukalyptu, přírodně svěží, rychlá a dynamická vůně. posiluje a chrání vůli a podporuje zdravá rozhodnutí. Pomáhá odložit nereálná očekávání a podporuje vynalézavost. Spojuje s podstatou a pomáhá při seberealizaci. Halí pláštěm svobod.

15/15 Tara tisícibarevná hvězda s vůní kadidla. Jemná a opojná je vůně Tary. Spojuje s nebesy a pevně kotví na zemi, narovnává a uvolňuje tělo i mysl, pomáhá spočinout v životě a nalézt radost a lásku.

15/16 Kuan-Jin s vůní pomerančů, laskavá a moudrá bohyně soucitu a posluchačka nářků. Vůně, která je tu jen a jen pro nás, vůně přítel, ochranitel, utěšitel, rozvíjí pokoru a lásku ke všem živým bytostem, je radostná a hravá, vhodná při stresu a vnitřním neklidu.