Clara

čirá linie s křišťálem a santalovým dřevem pro jasné vnímání

16 základních barevných vonných směsí pro očistu a projasněn. Vonné směsi jednotlivých linií v krystalické podobě.

Popis linie:

14/1 Terra – paní hlubin země s vůní šalvěje muškátové. Terra je matkou a živitelkou všech, draků, jednorožců i fénixů, skrývá v sobě jejich potenciál i tajemství. Je nádherná vznešená hluboce vyživující a pečující. Spí skrytá v hlubinách země, sní nekonečný sen a čeká na probuzení. Základní vůně hnědé linie.

14/2 Gaja milovaná s vůní nardu. Hojivá náruč matky země. Nádherná opojná vůně pro planetu Zem. Posilující a probouzející lásku k životu, radost a vděčnost. Zahalení oblakem této vůně cítíme tlukoucí srdce planety a snadno nasloucháme tepu vlastní krve. Léčí rány na těle i duši. Základní vůně červené linie.

14/3 Oceánia, matka moří s vůní ylang-ylang. Konejšivá, uklidňující tělo i mysl je vůně prastaré tajemstvími věků zahalené Okeanie. To ona byla na počátku všeho, z jejího lůna vznikl život. Základní vůně korálové linie.

14/4 Unicornus s tóny vetyveru a nardu. Vůně průvodce na cestě k sobě. Hluboké teplé aroma pro pocit bezpečí a pohody. Jako bájný jednorožec s její pomocí kráčíme životem vyrovnaně a s láskou. Učí vnímat krásu a jedinečnost života. Základní vůně oranžové linie.

14/5 Scarabeus s vůní santalu, vůně pro klidné a vznešeně tlukoucí srdce, nesmrtelná a nepřemožitelná. Je v ní ukryt potenciál Egypta a moudrost pro znovunastolení královské vlády. Vhodná pro muže, harmonizuje a obnovuje královskou linii. Základní vůně zlaté linie.

14/6 Zodiak s vůní citrusů a meduňky. Jasná uklidňující příjemně osvěžující. Kompozice vůní všech živlů, rozvíjí a podporuje radost hravost a spontaneitu. Zodiak je jasným vonným signálem pro odložení chmur, oddání se slunci. Posiluje důvěru a přináší nové možnosti na životních křižovatkách. Základní vůně žluté linie.

14/7 Amazonia s vůní eukalyptu citrónového - tajemná, svěží a mysl projasňující vůně k nám přináší možnost procitnout a plně realizovat svůj potenciál. Amazonia je matkou vod a družkou pralesa, je nádherná, divoká, spontánní, nekompromisní, milující a plná života. Vůně s potenciálem probuzení. Základní vůně olivové linie.

14/8 Tilia s vůní modřínů. Vůně lesa plného borovic, smrků, jedlí a modřínu. Regenerace, léčení, spočinutí a hluboký nádech a výdech. Vhodná při stresu a přetížení. Navozuje klidný spánek plný vonných snů. Základní vůně zelené linie.

14/9 Lemuriana s vůní cedru a energií larimaru. Jemná kompozice pro svobodu duše, vonné poselství velryb a delfínů pro lidi svobodného ducha, milovníky spontánní a tvořivé komunikace. Lemuriana je jeskyní v moři, magickým místem počátků lidského věku. Zde leží kosti našich předků, sem odplouvají velryby i delfíni když přijde jejich čas. Tato vůně nemá hranice, žije mezi časem a prostorem. Je záhadná, tajemná a překvapivě lidská. Základní vůně tyrkysové linie.

14/10 Magdala, hlas klidu s vůní levandule. Očistná, zklidňující vůně pro spočinutí v sobě, pomáhá odstranit pocity viny a hříchu. Moudré tóny lásky a klidu nesou pocit nevinnosti a ušlechtilosti. Ochranná vůně pro unavené a přetížené. Základní vůně modré linie.

14/11 Rafaella s vůní vzpomínek, nebeská paní, pomocnice při probouzení ze spánku. Základní vůně indigové linie, vůně individuální a proto mnohovrstevná, poslední kompozici k této vůni má v rukou každý z nás. Je jeho otiskem a dává vůni dokončení.

14/12 Shambala s vůní šalvěje muškátové, vonná směs pro rozjímání, potěcha pro duši i tělo. Shambala je nádherné původní místo, nebeská zahrada, místo kde se vše protíná. Zde rostou všechny byliny i stromy, zde vznikají vonné směsi Rafaella.

14/13 Geneze s vůní bazalky posvátné pro spojení se zdrojem. V této vonné směsi je obsazená hluboká prastará moudrost lidstva. Geneze je poselstvím věků, uklidňuje, vyrovnává polarity a vrací k původu. Je pramatkou i praotcem, osvěžuje naši paměť. základní vůně purpurové linie.

14/14 Clara s vůní santalového dřeva a jasmínu. Jednoduchá očistná a účinná ve všech nepřehledných situacích. Vyjasňuje priority a umožňuje volně dýchat. Euforická a smyslná. Základní vůně čiré linie.

14/15 Eileitheia s vůní růží a růžového dřeva. Podmanivá ženská, smyslná a tvořivá. Vůně s potenciálem jemné vášně a vášnivé něhy. Základní vůně růžové linie, podporuje a rozvíjí sebepřijetí a sebelásku.

14/16 Merkaba s vůní nesmrtelné slaměnky, neuvěřitelná, podmanivá s nekonečnými možnostmi, vůně pro tuláky po hvězdách. Základní vůně diamantové linie.