Aktuality

Cyklus 10ti celodenních workshopů

Cena za celý cyklus: 12.000kč

Jednotlivě: 1500kč/den

Info a přihlášky na mailu eurydika@atlas.cz

Celoroční individuální práce s vůněmi

Platba za celek: 7.000kč, možno platit 2x 3.500kč

Jednotlivě 750kč/měsíc

Info a přihlášky na mailu eurydika@atlas.cz

Individuální Vonná typologie a vůně na míru

Platnost poukazů: celý rok 2018

Cena za dva poukazy: 1500kč

Objednávky na mailu eurydika@atlas.cz

ANIMIKA AROMATIKA - cyklus vonných večerů - svět vůni - historie vonných látek -.rafaella zase v Praze - novinky z naší laboratoře a tak, kafe, dobroty, koření, vůně, podebatovat, setkat se - v jednom z nejhezčích prostorů co viděla - mám radost .
1. setkání s kadidly a vonnými látkami v původní podobě.
Vonná typologie Milí příznivci vonných stezek ze Slovenska, s velkou radostí oznamujeme že vůně podle filozofie Rafaella se vrací do Bratislavy!

16.9 v 10h v Centru vedomého rozvoje Shangrila na Michalskej podruhé zavoníme a tentokrát na podzimní témata.

loona"

S podzimem 2017 se vonné stezky Rafaelly vrací zpět do Prahy i oblíbenou formou večerních setkání nad vůněmi.

Vonná typologie Cyklus vonná typologie pokračuje, sezónu 2017/18 otevíráme oblíbeným tématem - Zodiak - 12 slunečních znamení a 4 živly.
Škola čichu Od 17:00 11.srpna do 12:00 13.srpna jsme pro vás připravili druhé letní setkání s vůněmi v klášteře Kladruby. Prohlídka kláštera - historie a vůně, které klášterem voní. S průvodci projdete Lapidáriem vůní, navštívíte klášterní kostel a ochutnáte kadidlo Salve Santi.
Škola čichu Od 17:00 21.července do 12:00 23.července vás čeká letní setkání s vůněmi a klášterem Kladruby. V rámci Archívu vůní, který se otevře v dubnu jsme se rozhodli pro Vás uspořádat vonné a hvězdné klášterní setkání.
Škola čichu V září pro Vás otevíráme Školu čichu - tentokrát po osmé. Pravidelná víkendová setkání jednou za měsíc. Umění vůní, tvorba a seznámení se se základy parfumerského řemesla. Vůně jako nástroje na cestu k sobě, alchymie vůní, vonná typologie, vůně starých kultur a mnoho dalšího.
Vonná typologie

Vonná typologie - 8-16 linie Rafaelly a především tvorba individuální vůně.

Neuvěŕitelné dámy:) - blížíme se do finále.

Vonná typologie

Oblíbené vonné setkání s mýty a legendami.

Je máj, lásky čas a tak je zde zase čas podívat se na mýty a legendy a velké archetypální příběhy lásky.

Vonná typologie

Slavnostní otevření Archívu vůní - sezóna 2017

Hlavní téma této sezóny jsou Madony a jejich vůně.
Vonná typologie Kurz vonné typologie v Řevnicích v termínu 6.5.2017 Provedu Vás základním světem přírodních vůni a nabídnu vám dle vybraného vonného typu kvalitní vůně, vonné směsi a parfémy k vyzkoušení a užívání. Ucítění a nalezení svého vonného typu, vůně své duše, je proces tvořivý a zábavný. S vůněmi i s jejich různými varietami si můžeme hrát, můžee si je užívat, můžeme se uvolnit a dobře bavit. A to je ta pravá alchymie života.
Škola čichu 17. března od 19:00 do 19. března 15:00 váš čeká: Klášterní zahrady - byliny a vůně rajského dvora Letos v září poprvé Archív vůní Kladruby a umění vůní uvádí. Jaro. Léto. Podzim. Zima. - Roční cyklus v klášterních zahradách a archívu.
Přírodní barviva napříč kontinenty a lidskou historií. Celodenní praktický seminář zaměřený na práci s hennou (Severní Afrika, Arábie, Indie a Pákistán) a modrým barvivem amazonských Indiánů jagua (Panama, Peru, Brazílie).
Vonná typologie Úvodní kurz vonné typologie v Řevnicích v termínu 4.3. Provedu Vás základním světem přírodních vůni a nabídnu vám dle vybraného vonného typu kvalitní vůně, vonné směsi a parfémy k vyzkoušení a užívání. Ucítění a nalezení svého vonného typu, vůně své duše, je proces tvořivý a zábavný. S vůněmi i s jejich různými varietami si můžem hrát, můžem si je užívat, můžem se uvolnit a dobře bavit. A to je ta pravá alchymie života.
Vonná typologie Úvodní kurz vonné typologiev Brně v termínu 25.2. Provedu Vás základním světem přírodních vůni a nabídnu vám dle vybraného vonného typu kvalitní vůně, vonné směsi a parfémy k vyzkoušení a užívání. Ucítění a nalezení svého vonného typu, vůně své duše, je proces tvořivý a zábavný. S vůněmi i s jejich různými varietami si můžem hrát, můžem si je užívat, můžem se uvolnit a dobře bavit. A to je ta pravá alchymie života.
loona" Vonné světy Rafaella se v krásných měsíčních prostorách studia Loona na uvítanou otevřou komorní ukázkou Vonné typologie a tvorby individuálních vonných kompozic, které zde budou probíhat a bude možno přímo na místě zakoupit dárkové poukazy na absolvování této krásné procedury pro Vás i Vaše blízké.
Vonná typologie Kurz vonné typologie v Řevnicích v termínu 4.2.2017 Provedu Vás základním světem přírodních vůni a nabídnu vám dle vybraného vonného typu kvalitní vůně, vonné směsi a parfémy k vyzkoušení a užívání. Ucítění a nalezení svého vonného typu, vůně své duše, je proces tvořivý a zábavný. S vůněmi i s jejich různými varietami si můžeme hrát, můžee si je užívat, můžeme se uvolnit a dobře bavit. A to je ta pravá alchymie života.
Vonná typologie Vonné látky starých kultur - starověk umění v Řevnicích v termínu 5.2.2017 Setkání s vůněmi a jejich krajinami původu. Dějiny vonných látek jako dějiny lidstva.
Gejzír Parfémy Petry Hlavaté se ve čtvrtek 1. prosince 2016 objevily v televizním pořadě České televize Gejzír
Petra Hlavatá byla 28.10. 2016 ve 20:00 v Českém rozhlasu Vltava. Mluvilo se o Karlu IV. a jeho ženách. Odkud pocházely a jaké měly přednosti
Vonná typologie Vonné látky starých kultur a jejich tajemství v Řevnicích v termínu 8.1.2017 Setkání s vůněmi a jejich krajinami původu. Dějiny vonných látek jako dějiny lidstva.
Vonná typologie Úvodní kurz vonné typologie v Řevnicích v termínu 7.1.2017 Provedu Vás základním světem přírodních vůni a nabídnu vám dle vybraného vonného typu kvalitní vůně, vonné směsi a parfémy k vyzkoušení a užívání. Ucítění a nalezení svého vonného typu, vůně své duše, je proces tvořivý a zábavný. S vůněmi i s jejich různými varietami si můžem hrát, můžem si je užívat, můžem se uvolnit a dobře bavit. A to je ta pravá alchymie života.
Delikatesy

30. července od 12:00 vás v klášteře Kladruby čeká Slavnost vůní a chutí. Komorní festival chutí a vůní který probudí vaše smysly. 

Ochutnávky delikates: čokoláda, káva, čaj, vůně, koření a jiné.

Škola čichu 23. září od 19:00 do 25.září 15:00 váš čeká klášterní umění bylin a vůní v tradicích východu a západu. Letos v září poprvé Archív vůní Kladruby a umění vůní uvádí. Jaro.Léto. Podzim. Zima. - Roční cyklus v klášterních zahradách a archívu.
Škola čichu V září pro Vás otevíráme Školu čichu - tentokráte po sedmé a v této podobě a v Čechách i naposledy. Pravidelná víkendová setkání jednou za měsíc. Umění vůní, tvorba a seznámení se se základy parfumerského řemesla. Vůně jako nástroje na cestu k sobě, alchymie vůní, vonná typologie, vůně starých kultur a mnoho dalšího.
Vonná typologie Úvodní kurz vonné typologiev Brně v termínu 25.10. Provedu Vás základním světem přírodních vůni a nabídnu vám dle vybraného vonného typu kvalitní vůně, vonné směsi a parfémy k vyzkoušení a užívání. Ucítění a nalezení svého vonného typu, vůně své duše, je proces tvořivý a zábavný. S vůněmi i s jejich různými varietami si můžem hrát, můžem si je užívat, můžem se uvolnit a dobře bavit. A to je ta pravá alchymie života.
První setkání s vůněmi a hvězdami mistra Santiniho v Archivu vůní Kladruby. Jeho cíl je prostý, seznámit vás s kladrubským klášterem, Santiniho velkolepým dílem, projít Lapidáriem,v Archívu vůní se seznámit s vůní Star of Santini a kadidlem Salve Santini.
Po stopách žen Vonná setkání jemná a něžná, hluboká a vonná, ženské lázně a moudré ženy v dějinách i v současnosti. Ochutnávky vůní, jejich symbolika a mytologie. Ženy ženám - začínáme 15.9. - což je den panny Marie. 12 setkání v Ženských lázních v Praze.
Škola čichu Již po páte otevíráme v září Školu čichu v Praze - ročník 2015/2016. Čich je náš nejstarší a zároveň nejvíce zanedbaný smysl. Škola čichu dává možnost jak jej rozvíjet.
Pravidelná víkendová setkání jednou za měsíc. Úvodní setkání 12.9.2015.
Škola čichu Od září 2015 otevíráme Brně Školu čichu 2015/2016 zaměřena na staré lékárenské umění vonných látek a na novou komponovanou sérii vůní Apotheka Alchymica.
Pravidelná sobotní setkání jednou za měsíc. Úvodní setkání 26.9. v 10:00.
Barokní parfumerie - detail Pro projekt 9 týdnů baroka v rámci "Plzeň - evropské hlavně město kultury" jsme připravili alchymickou dílnu Rafaella a speciální vůně "7 smrtelných hříchů a 7 ctností". Akce proběhnou v nádherných barokních prostorech v okolí Plzně.
Vonná typologie Úvodní kurz vonné typologie poprvé v Brně v termínech 25.1., 22.2., 22.3., 26.4., 24.5., 21.6. Provedu Vás základním světem přírodních vůni a nabídnu vám dle vybraného vonného typu kvalitní vůně, vonné směsi a parfémy k vyzkoušení a užívání. Ucítění a nalezení svého vonného typu, vůně své duše, je proces tvořivý a zábavný. S vůněmi i s jejich různými varietami si můžem hrát, můžem si je užívat, můžem se uvolnit a dobře bavit. A to je ta pravá alchymie života.
Škola čichu Od září do června běží i v Brně Škola čichu 2014/2015 zaměřena na staré lékárenské umění vonných látek a na novou komponovanou sérii vůní Apotheka Alchymica - 16 vůní k vonné typologii.
Pravidelná sobotní setkání jednou za měsíc.
Škola čichu Již po čtvrté jsem letos v září otevřela Školu čichu v Praze - ročník 2014/2015. Čich je náš nejstarší a zároveň nejvíce zanedbaný smysl. Škola čichu dává možnost jak jej rozvíjet.
Pravidelná víkendová setkání jednou za měsíc.
Spustili jsme blog s názvem Aromabar Rafaella a najdete ho na adrese aromabar.rafaella.cz
Vyslechněte si rozhovor s Petrou Hlavatou o magii vůní který šel na StreetCulture radio 25.6.2014: Audio-rozhovor
Hladání a nalezeni Vašeho vonného typu, alchymická aromatypologie, vytvoření individuální vůně - to vše můžete darovat v podobě dárkového certifikátu, který nabízíme v Parfumerii Rafaella.
Vybrané články a rozhovory z médií o Rafaelle ...
Moc pěkný článek o nás napsali v časopisu Brands&Stories Děkujeme a těší nás být v tak luxusní společnosti.
Ukázka z článku...
Rozhovor s Petrou Hlavatou v Marianne.cz - 12.4.2013 - v rámci cyklu "Ženy s podnikatelským duchem".
Ve spolupráci s Galerii-NE a T.Dubinovou vznikl článek-rozhovor a video o Petře Hlavaté, parfumerii Rafaella, vůních ...
Aromabar - hostina smyslů. Čich je náš nejstarší a nejvíce zanedbaný smysl, aromabar je jedinečnou možností jak jej probudit, rozvíjet a pěstovat.
Hostinu smyslu je třeba telefonicky objednat - tel: 604790097
Rozhovor s Petrou Hlavatou o vůních, čichu a vonném řemesle (březen 2011).
Nejčerstvější infomace o akcích a sortimentu Parfumerie Rafaella najdete na naší stránce na Facebooku: www.facebook.com/vunerafaella